,,Հունվարիկներն ու ճնճղուկները,, ամփոփում

Տեսանյութը Քնարիկ Ներսիսյանի

 

Հունվարիկ.Բնագիտական ստուգատեսի ամփոփում

Ուղիղ միացումներ 12

Բնագիտական ստուգատես

Օրը`հունվարի 18

​Մասնակիցները`Հյուսիսային դպրոցի  5 տարեկաններ

Ծրագրում`

Մաս 1

ժամը 10:00-11:00-այցելություն Աստղացուցարան Продолжить чтение «Բնագիտական ստուգատես»

Հունվարիկներն ու ճնճուղները

«Իմացումի հրճվանք» ծրագրի կրտսերների «Հունվարիկ» ստուգատես

Օրը՝ Հունվարի 25, ժամը՝ 11:00-12:00

Անցկացման վայրը՝  Մարմարյա սրահ

Հունվարիկ հարսնքավորներ`

Արևմտյան դպրոց-պարտեզի 5 տարեկաններ, Սրբուհի Ներսիսյան, Ծաղիկ Գասպարյան
Հարավային դպրոց-պարտեզի 5 տարեկաններ, Սեդա Խաչատրյան, Թամարա Մարիմյան
Հյուսիսային դպրոց-պարտեզի 5 տարեկաններ, Մանուշակ Աբրահամյան, Ռուզաննա Աբրահամյան
Քոլեջի 5 տարեկաններ, Փիրուզա Հարությունյան, Սոնա Քեհեյան, Անահիտ Գրիգորյան, Լիլիա Զախարյան

Ճնճղուկներ` ուսանողներ

Հունվարիկ․Մարզական ստուգատես

«Իմացումի հրճվանք» ծրագրի կրտսերների «Հունվարիկ» ստուգատես

Օրը՝ Հունվարի 11, ժամը՝ 11:00-12:00

Անցկացման վայրերը՝

Քոլեջ, Հյուսիսային, Հարավային Արևմտյան դպրոցներ

Մասնակիցներ`

Արևմտյան դպրոց-պարտեզի 5 տարեկաններ, Սրբուհի Ներսիսյան, Ծաղիկ Գասպարյան
Հարավային դպրոց-պարտեզի 5 տարեկաններ, Սեդա Խաչատրյան, Թամարա Մարիմյան
Հյուսիսային դպրոց-պարտեզի 5 տարեկաններ, Մանուշակ Աբրահամյան, Ռուզաննա Աբրահամյան
Քոլեջի 5 տարեկաններ, Փիրուզա Հարությունյան, Սոնա Քեհեյան, Անահիտ Գրիգորյան, Լիլիա Զախարյան

Այլ մասնակիցներ՝ ծնողներ, դասավանդողներ, հյուրեր:

 

Продолжить чтение «Հունվարիկ․Մարզական ստուգատես»

«Հունվարիկ» ստուգատես

«Իմացումի հրճվանք» ծրագրի կրտսերների «Հունվարիկ» ստուգատես

Մասնակիցներ`

Արևմտյան դպրոց-պարտեզի 5 տարեկաններ, Սրբուհի Ներսիսյան, Ծաղիկ Գասպարյան
Հարավային դպրոց-պարտեզի 5 տարեկաններ, Սեդա Խաչատրյան, Թամարա Մարիմյան
Հյուսիսային դպրոց-պարտեզի 5 տարեկաններ, Մանուշակ Աբրահամյան, Ռուզաննա Աբրահամյան
Քոլեջի 5 տարեկաններ, Փիրուզա Հարությունյան, Սոնա Քեհեյան, Անահիտ Գրիգորյան, Լիլիա Զախարյան

Այլ մասնակիցներ՝ ծնողներ, դասավանդողներ, հյուրեր:

Ծրագրում՝

Հունվարի 11՝ Մարզական ստուգատես

Հունվարի 18`Բնագիտական ստուգատես

Հունվարի 25`Հունվարիկներն ու ճնճղուկները

Ամփոփում՝

Հարավային դպրոց-պարտեզի 5 տարեկաններ — Սեդա Խաչատրյան, Թամարա Մարիմյան
Հյուսիսային դպրոց-պարտեզի 5 տարեկաններ — Մանուշակ Աբրահամյան, Ռուզաննա Աբրահամյան
Արևմտյան դպրոց-պարտեզի 5 տարեկաններ — Սրբուհի Ներսիսյան, Ծաղիկ Գասպարյան
Քոլեջի 5 տարեկաններ — Փիրուզա Հարությունյան, Սոնա Քեհեյան, Անահիտ Գրիգորյան, Լիլիա Զախարյան

 

Ամսիկներ

«Իմացումի հրճվանք» ծրագրի կրտսերների «ամսիկներ» նախագիծ

  1. Սեպտեմբերիկ
  2. Հոկտեմբերիկ
  3. Նոյեմբերիկ
  4. Դեկտեմբերիկ
  5. Հունվարիկ
  6. Փետրվարիկ
  7. Մարտիկ
  8. Ապրիլիկ
  9. Մայիսիկ
  10. Հունիսիկ

Ամփոփումներն՝ այստեղ

Ամսիկների ամփոփում

Հյուսիսային դպրոցի 5 տարեկաններ
«Իմացումի հրճվանք» ծրագրի կրտսերների «ամսիկներ» նախագծի ամփոփում.

  1. Սեպտեմբերիկ նախագիծ
    Ամփոփումը
  2. Հոկտեմբերիկ նախագիծ
    Ամփոփում՝
    Լողի ստուգատես + Այցելություն Ագարակ
    Մարզատոն
    Միասնական ընդհանուր պարապմունք+Մարզական ստուգատես
    Երկրագործություն +Տեխնոլոգիական ստուգատես
  3. Նոյեմբերիկ նախագիծ
    Ամփոփում՝
    Քայլարշավ, լուսանկարչական պլեներ
    Լող
    Մարզական ստուգատես
    Մեդիագրագիտության ստուգատես
    Լավաշթխիկ
  4. Դեկտեմբերիկ նախագիծ
    Ամփոփում՝
    Տիկնիկայինի հանդիսատես + Մեդիա ստուգատես
    Լողի ստուգատես
    Մարզական ստուգատես
    Ամանորյա ծես
  5. Հունվարիկ նախագիծ
    Ամփոփում՝
    Հունվարի 11՝ Մարզական ստուգատես
    Հունվարի 18`Բնագիտական ստուգատես
    Հունվարի 25`Հունվարիկներն ու ճնճղուկները
  6. Փետրվարիկ նախագիծ
    Ամփոփում՝
    Փետրվարի 1՝ Տեխնոլոգիական ստուգատես
    Փետրվարի 8՝ Մեդիագրագիտության ստուգատես
    Փետրվարի 16՝ Տիկիկայինի հանդիսատես+Կարդում ենք Թումանյան
    Փետրվարի 22՝ Մարզական ստուգատես
  7. Մարտիկ նախագիծ
    Ամփոփում՝
    Մարտի 1՝ Ֆոտոպլեներ + Գարնանամուտ
    Մարտի 15՝ Իմ ծառը, ծաղիկը պարտեզում
    Մարտի 22՝ Լողի ստուգատես
    Մարտի 29՝ Զատկական տեխնոլոգիա 1, 2
  8. Ապրիլիկ նախագիծ
    Ամփոփում՝
    Ապրիլի 5՝ Զատկեզատիկ է․․․
    Ապրիլի 12`Մարզական ստուգատես
    Ապրիլի 19`Բնագիտական ստուգատես
    Ապրիլի 26`Հեծանվավարության ստուգատես
  9. Մայիսիկ նախագիծ
    Ամփոփում՝
    Մայիսի 3`Մեդիագրագիտության ստուգատես
    Մայիսի 10` Համբարձում է, գարուն է…
    Մայիսի 17`Ցուցահանդես + դասարան համույթ
    Մայիսի 24`Նկարչական պլեներ + Կարդում ենք
    Մայիսի 31`Մարզատոն
  10. Հունիսիկ նախագիծ
    Ամփոփում՝
    Հունիսի 7՝ Հակաբացիլ Կոմիտաս
    Հունիսի 14՝ Բարև ջուր
    Հունիսի 21՝Ուրախ լողափ 5+6