Աշխատանքային նախագիծ՝ 18․03-22․03

Մարտի 18, երկուշաբթի

09:00-09:15՝ Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք
9:20-10:05` Ընտրությամբ գործունեություն
10:10 -11:45`Լողուսուցում / հեծանվավարություն
11:50-12:35`Անգլերեն/ռուսերեն
12:35-12:55` Ընդմիջում
12:55-13:35`Լեզվագործունեություն Continue reading «Աշխատանքային նախագիծ՝ 18․03-22․03»

Реклама

Աշխատանքային նախագիծ. 11.03-15.03

Մարտի 11, երկուշաբթի

09:00-09:15՝ Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք
9:20-10:05` Ընտրությամբ գործունեություն
10:10 -11:45`Լողուսուցում / հեծանվավարություն
11:50-12:35`Անգլերեն/ռուսերեն
12:35-12:55` Ընդմիջում
12:55-13:35`Լեզվագործունեություն Continue reading «Աշխատանքային նախագիծ. 11.03-15.03»

Աշխատանքային նախագիծ. 04.03-07.03

Մարտի 4, երկուշաբթի

09:00-09:15՝ Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք
9:20-10:05` Ընտրությամբ գործունեություն
10:10 -11:45`Լողուսուցում / հեծանվավարությւոն
11:50-12:35`Անգլերեն/ռուսերեն
12:35-12:55` Ընդմիջում
12:55-13:35`Լեզվագործունեություն Continue reading «Աշխատանքային նախագիծ. 04.03-07.03»

Աշխատանքային նախագիծ. 25.02-01.03

Փետրվարի 25, երկուշաբթի

09:00-09:15՝ Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք
9:20-10:05` Ընտրությամբ գործունեություն
10:10 -11:45`Լողուսուցում / հեծանվավարությւոն
11:50-12:35`Անգլերեն/ռուսերեն
12:35-12:55` Ընդմիջում
12:55-13:35`Բառային աշխատանք Continue reading «Աշխատանքային նախագիծ. 25.02-01.03»

Աշխատանքային նախագիծ՝18.02 -22.02

Փետրվարի 18, երկուշաբթի

09:00-09:15՝ Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք
9:20-10:05` Ընտրությամբ գործունեություն
10:10-10:55`Լողուսուցում
11:00 -11:45`Լողուսուցում
11:50-12:35`Անգլերեն/ռուսերեն
12:35-12:55` Ընդմիջում
12:55-13:35` Նախապատրաստվում ենք «Հովհաննես Թումանյան 150»-ին Continue reading «Աշխատանքային նախագիծ՝18.02 -22.02»

Աշխատանքային նախագիծ՝ 11․02-15․02

Փետրվարի 11, երկուշաբթի

09:00-09:15՝ Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք
9:20-10:05` Ընտրությամբ գործունեություն
10:10-10:55`Լողուսուցում
11:00 -11:45`Լողուսուցում
11:50-12:35`Անգլերեն/ռուսերեն
12:35-12:55` Ընդմիջում
12:55-13:35` Աշխատանք Հայոց լեզվի 2 գ/տ-ով Continue reading «Աշխատանքային նախագիծ՝ 11․02-15․02»

Աշխատանքային նախագիծ՝ 04․02 — 08․02

Փետրվարի 4, երկուշաբթի

09:00-09:15՝ Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք
9:20-10:05` Ընտրությամբ գործունեություն
10:10-10:55`Լողուսուցում
11:00 -11:45`Լողուսուցում
11:50-12:35`Անգլերեն/ռուսերեն
12:35-12:55` Ընդմիջում
12:55-13:35` Աշխատանք Հայոց լեզվի 2 գ/տ-ով Continue reading «Աշխատանքային նախագիծ՝ 04․02 — 08․02»

Նախագծային շաբաթ՝ 29.01-01.02

Հունվարի 29, երեքշաբթի

09:00-09:30՝ Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք
9:30-10:20`Լեզվագործունեություն՝  «Դդմածես» նախագիծ
10:20-11:00`Հեծանվավարություն
11:00 -11:20` Ընդմիջում
11:20-12:00`Ուրախ մաթեմատիկա՝ Խնդիրների հորինում
12:00-12:30`Փաստեր դդմի մասին
12:30-13:35`Paint-ով «դդմային կերպարներ»նկարել, պատմել նկարի մասին Continue reading «Նախագծային շաբաթ՝ 29.01-01.02»

Նախագծային շաբաթ.21.01-25.01

Հունվարի 21, երկուշաբթի

09:00-09:30՝ Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք
9:30-11:30` Լողուսուցում Արևմուտքի փակ լողավազանում
11:30 -11:50` Ընդմիջում
11:50-12:30`Ուրախ մաթեմատիկա 
12:30-13:35`Դիջիթեքյան նյութերի դիտում Continue reading «Նախագծային շաբաթ.21.01-25.01»

Նախագծային շաբաթ.14.01-18.01

Հունվարի 14, երկուշաբթի

09:00-09:30՝ Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք
9:30-11:30` Լողուսուցում, «2+2»համագործակցային այց Արևմտյան դպրոցի 2-րդ դասարանցիներին
11:30 -11:50` Ընդմիջում
11:50-12:30`Ուրախ մաթեմատիկա 
12:30-13:35`Ուրախ օտար լեզու

Continue reading «Նախագծային շաբաթ.14.01-18.01»